26.03.2020

Поповнення резервного фонду Тарутинського району

      З метою запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території району, пов’язаних з захворюваністю на коронавірусну інфекцію SARS CoV-2  для закладів охорони здоров’я району необхідно закупити тест-системи, засоби індивідуального захисту, антисептики, дезінфекційні засоби, продукти харчування. У зв’язку з чим, керівництво районної державної адміністрації звернулось до селищних та сільських голів району щодо виділення коштів  з бюджетів селищних та сільських рад до районного бюджету для поповнення резервного фонду Тарутинського району.

Станом на 26 березня 2020 року 17 виконкомів селищних та сільських рад району прийняли рішення щодо виділення коштів у резервний фонд району на загальну суму 1млн.80тис.грн., а саме:

селищні ради - Березинска – 150 тис.грн., Серпневська – 50 тис.грн., Тарутинська – 80 тис.грн.;

сільські ради - Веселодолинська – 150 тис.грн., Виноградівська – 50 тис.грн.,Вільненська – 50 тис.грн.,Вознсенська Друга – 50 тис.грн., Євгенівська -50 тис.грн., Калачівська – 50 тис.грн., Красненська – 50 тис.грн.,            Миколаївська – 50 тис.грн., Новотарутинська – 50 тис.грн., Петрівська Перша – 50 тис.грн., Підгірненська – 50 тис.грн., Рівненська – 50 тис.грн.,Юр'ївська – 50 тис.грн., Ярівська – 50 тис.грн.   

Рішення про використання коштів резервного фонду буде приймати комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На теперішній час з резервного фонду виділено 70 тис.грн. Тарутинський центральній районній лікарні. На ці кошти закуплені засоби індивідуального захисту, антисептики та дезінфекційні засоби.