07.06.2019

Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів для Нової української школи

Завершилась робота ІІ очної сесії курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів для Нової української школи. З 03  по 07  червня 2019 року, педагоги  Тарутинського району плідно працювали під керівництвом команди тренерів Сабанчук Т.М. та Чебан Л.П.

У  межах проведення тренінгів педагоги отримали знання та навички використання сучасних методик навчання та управління учнівським колективом, вміння передавати знання через інтегроване навчання, знання з різних видів оцінювання, а саме - формувального та підсумкового оцінювання у процесі навчання, застосування ігрового підходу ( з конструктором LEGO). Учасники тренінгів ділилися досвідом та радилися як вирішувати проблемні питання.

Учителі початкових класів з приємними враженнями, гарним настроєм, але з ноткою смутку за дружнім колективом, завершили останній  етап  навчання. На думку педагогів найефективнішими формами роботи були тренінги, вправи з елементами гри, теоретичні семінари. Заняття  були змістовні, цікаві та дуже необхідні для забезпечення якості освіти у контексті вимог Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа».

 

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Тарутинської РДА Сабанчук Т.М.