30.10.2018

Підписання контрактів з керівниками навчальних закладів району

Відповідно до Закону України «Про освіту»,  Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 28.03.2018 р. № 291, Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває в управлінні Тарутинської районної ради Одеської області, затвердженим рішенням сесії Тарутинської районної ради від 03.08.2018 року № 518-VII, 14 серпня 2018 року був оголошений конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Тарутинської районної ради Одеської області – директорів: Вознесенського Другого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Малоярославецького Другого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та Лісненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тарутинської районної ради Одеської області.

Подібний конкурс проводився вперше за новою системою, який відбувся 27-28 вересня 2018 року в Тарутинській районній державній адміністрації. Всього на посади було четверо претендентів, з них 1 – на посаду керівника Вознесенського Другого НВК, 1 – на посаду керівника Малоярославецького Другого НВК, 2 – на посаду керівника Лісненського НВК. За підсумками оцінювання трьох етапів конкурсних випробувань було визначено переможців.

На підставі рішення конкурсної комісії, 26 жовтня 2018 року прийнято рішення сесії Тарутинської районної ради №539-УІІ про призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти Тарутинського району:

- Нєдову Валентину Афанасіївну – на посаду директора Вознесенського Другого НВК;

- Перчіклій Катерину Василівну – на посаду директора Малоярославецького Другого НВК;

- Мотиль Світлану Іванівну – на посаду директора Лісненського НВК.

У цей же день, 26 жовтня 2018 року голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І.Г. підписав контракти з керівниками навчальних закладів району. Іван Георгійович привітав новопризначених керівників, побажав  їм творчих успіхів, натхнення, дружнього колективу та запевнив, що районна державна адміністрація всебічно підтримує та й на далі, буде підтримувати заклади освіти району.