14.08.2019

Оздоровлення дітей в Тарутинському КП "Дитячий оздоровчий заклад "Буревісник"

Тарутинське комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий заклад «Буревісник», що знаходиться в с.Рассейка Татарбунарського району, в цьому році проводить 57-й оздоровчий сезон. Саме тому, що це дитячий оздоровчий заклад, він повністю перебуває на фінансуванні з районного бюджету.

Адміністрація «ДОЗ «Буревестник» та його працівники, як і кожного року, добре підготували заклад до оздоровчої кампанії.

В спальних корпусах проведений поточний ремонт, встановлені нові міжкімнатні двері; функціонують туалети і умивальники. Усі корпуси оснащені телевізорами та кондиціонерами, встановлені кулери з питною водою.

В столовій проведений ремонт технологічного та холодильного обладнання. Також пройшов ремонт в медичному пункті. Були закуплені необхідні медикаменти для надання першої медичної допомоги.

Для дітей створені всі умови для активного відпочинку: є спортивні майданчики, футбольне поле, біля кожного корпусу розміщені ігрові майданчики.

Оздоровлення дітей Тарутинського району в ДОК «Буревестник» розпочалось з 18 червня. Станом на 14.08.2019 року в дитячому закладі оздоровлено 328 дітей Тарутинського району, у т.ч. 78 дітей  пільгових категорій. За рахунок коштів місцевих бюджетів оздоровили дітей: Березинська, Серпневська, Тарутинська селищні ради та Весело-Долинська, Вільненська, Вознесенська Друга, Калачівська, Красненська, Лісненська, Миколаївська, Ново-Тарутинська, Олександрівська, Підгірненська, Перемогівська, Петрівська Друга, Ярівська сільські ради. СПК «Ярівський» та БФ «Рідна земля» також оздоровили дітей своїх працівників в Буревіснику.

Крім дітей Тарутинського району тут відпочивають діти з Волинської області, Великомихайлівського району та м.Теплодар Одеської області.

Кожен день в «Буревестнике» розпочинається з ранкової зарядки. В гарну погоду діти двічі бувають на морі, а у вечері – обов’язково дискотека. Кожен день тут проводиться цікавий масовий захід з залученням  дітей у різноманітні конкурси та ігри. І кожна зміна відрізняється від іншої, має свою родзинку. Кожна зміна відмічається церемонією відкриття та закриття, обов’язково з вогнищем та феєрверком.

З дітьми тут працюють досвідчені вожаті з числа педагогічних працівників та працівників закладів культури району; багато з них у своєму дитинстві не один раз відпочивали у «Буревіснику».

Оздоровлення у ДОЗ «Буревісник» триває.