11.06.2019

Оздоровча кампанія в пришкільному таборі «Сонечко» Підгірненського НВК

Літній табір є, з одного боку, формою організації вільного часу дітей різного віку, з іншого - простором для оздоровлення, розвитку художнього, технічного, соціального творчості дитини. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від дорослих – організаторів програми відпочинку. Організовуючи літнє оздоровлення дітей, педагогічний колектив Підгірненського НВК спланував свою роботу так, щоб кожна дитина знайшла собі справу по душі, відчула себе сильною, творчою особистістю, збагатилась духовно і почувала себе комфортно.

Програма табору насичена різноманітними цікавими заходами. Кожен день тематичний.

Так у день «Веселих стартів» діти демонстрували свою спритність, швидкість, силу та кмітливість.

 З нагоди Дня дружби у пришкільному таборі був проведений виховний захід "Друг - це другий я!", на якому діти переглянули мультфільм про дружбу, взяли участь у конкурсі на кращу мирилку та співали пісні про дружбу. Кожен загін презентував свій символ дружби, який малювали за допомогою долоньок. 

Проведення тематичного дня «Бантика» створило атмосферу творчості і гарного настрою.На святі відбулася міні-презентація на кращий бантик загону. Також проводився конкурс на найбільшу кількість бантиків у загоні. Не лише дівчатка, а й хлопчики проявляли не абияку творчість та креативність!

У день журналіста у пришкільному таборі юні папараці брали інтерв'ю один в одного та вчителів для створення власної газети, статей.
Діти отримали грамоти за проявлений творчий потенціал та оригінальний підхід до завдання.

Пришкільний  табір Підгірненського НВК "Сонечко" відвідують 85 учнів початкових класів. Для дітей організоване 3-х разове калорійне харчування.