27.02.2020

Особливості проведення шкільного, І (районного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»

27 лютого 2020 року на базі Тарутинського НВК відбувся семінар–практикум «Особливості проведення шкільного, І (районного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)»  для відповідальних за організацію та проведення гри.

Семінар розпочався  виступом  рою  «Патріот»  Тарутинського НВК  та гімном України.

Методист районного методичного кабінету Кушніренко Д.М. ознайомила учасників семінару з нормативно-правовою документацією щодо організації та проведення у 2019/2020 навчальному році шкільного, І (районного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час семінару присутні обговорили умови та критерії оцінювання конкурсів, організаційно-методичні механізми підготовки роїв до участі в етапах гри «Сокіл» (“Джура”). Про особливості підготовки роїв досконало розповів та продемонстрував  деякі етапи  гри вчитель фізичного виховання Тарутинського НВК Церковний Г.П.

Захід  спрямований на підготовку відповідальних осіб, які залучаються до організації і проведення шкільного,  районного етапів гри «Сокіл» («Джура») 

 

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Кушніренко Д.М.