10.05.2019

Мітинг у смт.Тарутине до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

«Пам`ять про минуле » під такою назвою 9 травня 2019 року  о 10.00 у парковій зоні смт.Тарутине  відбувся мітинг, музично-поетична композиція та покладання квітів до братської могили, присвячені Дню перемоги у Другій світовій війні.

Урочисті заходи  пройшли за участю депутата Верховної ради України Кіссе А.І., в.о. голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О.І., голови Тарутинської районної ради Тасмасис О.І., заступника голови Тарутинської РДА Дундера В.Г., керівника апарату Тарутинської РДА Бардай О.Г., керівників і працівників структурних підрозділів Тарутинської райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівників установ та організацій селища, мешканців селища, громадськості.

Справжні патріоти, майбутні захисники України, рій «Патріот» Тарутинського НВК (керівник Церковний Г.П.), продемонстрували свою військову підготовку та заступили в почесний караул біля Братської могили. Відкрив мітинг Тарутинської селищний голова Куруч Іван Іванович. З гарними та чуйними словами до ветеранів Другої світової війни та усіх присутніх звернулись: депутат Верховної Ради України Кіссе Антон Іванович, заступник голови Тарутинської районної державної адміністрації Дундер Валерій Георгійович, голова Тарутинської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Скрипнік Петро Анатолійович,  голова ради ветеранів війни і праці Гончаренко Ірина Степанівна та учениця Тарутинського НВК  Войтова Олена.

Війна. За цим короткими і страшними словами – згарища, запеклі бої, зруйновані міста і села, сльози матерів і дітей. Мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань. Все це продемонстрували в танцювальній композиції  «Мужність матерів»  народний танцювальний колектив «Надежда» та «Крейзі» РБК.  Всім воїнам добровольчих батальйонів та регулярної армії, які  віддали життя за кожного з нас була присвячена  танцювальна композиція «Пам'ять » народного танцювального колективу «Талісман».

Ми не повинні, не маємо права забути те, що відбулося 74 роки тому: якою ціною завойовано мир, чому нам пощастило народитися вільними людьми, кому ми повинні дякувати за це….Слова подяки прозвучали в пісні у виконані соліста театру естрадної пісні «Жемчужины Бессарабии» Степана Куруча. Військовим салютом (Тарутинський відділ поліції), «Гірляндою пам`яті» (учні Тарутинського НВК), хвилиною мовчанням та покладанням квітів ушанували пам’ять загиблих.  

Вічна слава героям, полеглим у боротьбі за свободу, честь і незалежність нашої Батьківщини!

Святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні продовжилось у Тарутинському районному Будинку культури святковим концертом.

9 Травня назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем звитяги.

 

Відділ культури, молоді та спорту Тарутинської РДА