08.04.2019

ІІ місце команди Тарутинського району у Всеукраїнському конкурсі радіоелектронного конструювання 2019

За ініціативи Міністерства освіти і науки України на базі технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування НУВГП з 27 по 29 березня 2019 року проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

На змагання приїхало 18 команд (37 учасників) з 16 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей, міста Києва та Рівного.

Традиційно Одеську область на цьому конкурсі представляли вихованці гуртка радіоелектронного конструювання при Березинському та Тарутинському навчально-виховних комплексах Притула Олексій та Куруч Іван, керівник гуртка Куруч Дмитро Іванович.

До речі, команда Тарутинского району, успішно прийняла участь в областному етапі Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, який проходив у м. Одесса, 27-28 лютого 2019 року. Наші результати участі в обласних змаганнях: Притула Олексій (с. Богданівка) - 1-е місце, Куруч Іван (смт. Березине) - 2-е місце, Старовицький Максим (смт. Тарутине) - 2-е місце, Куруч Софія (смт. Березине) - 4-е місце.

Команда у  складі Притули Олексія и Куруча Івана під керівництвом Куруча Дмитра Ивановича була направлена від Одеської області на Всеукраїнські змагання в м. Рівно 27-29 березня 2019 року

Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювалися учасники за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначалися переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

За підсумками конкурсу визначено таких переможців:

І місце – команда Тернопільської області;

ІІ місце – команда Одеської області (Куруч Іван та Притула Олексій);

ІІІ місце – команда Чернівецької області.

Крім командних місць конкурсу було визначено також призові місця учасників по двох вікових групах:

Молодша група:

І місце зайняв учасник з Одеської області – Куруч Іван;

ІІ місце – учасники Чернівецької та Вінницької областей;

ІІІ місце – учасники Житомирської, Полтавської та Тернопільської областей.

Старша група:

І місце зайняв учасник з Тернопільської області;

ІІ місце – учасники з Сумської та Миколаївської областей;

ІІІ місце – учасники з Чернівецької, Одеської (Притула Олексій) та Волинської областей.

Всі учасники нагороджені Дипломами І,ІІ,ІІІ ступеня та сертифікатами учасника Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо Івана, Олексія та їх керівника Дмитра Івановича Куруча  з перемогою та бажаємо подальших успіхів! Чудово, коли захоплення не тільки цікаво, але й корисно!

Березинський навчально-виховний комплекс