14.03.2019

Кінопоказ фільму "Салдатики"

13 березня 2019 року молодь Тарутине мала можливість переглянути в районному Будинку культури фільм «Салдатики», за мотивами однойменного оповідання Володимира Винниченка. Ініціатор перегляду - союз молодих кінематографістів України, Всеукраїнський патріотичний кінопроект «Слава Україні, героям слава».

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народилися. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Кожна свідома людина допомагає країні – хто добрим ділом, хто молитвою, а хто мудрим словом. За вікову історію України наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишалися не почутими. 

Хоча у стрічці "Салдатики" йдеться про початок ХХ століття, творці фільму присвятили його пам'яті загиблих на Євромайдані, провівши паралелі між подіями в 1904 та 2014 роках.

Перед початком перегляду до молоді звернулись: виконуючий обов'язки голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І., заступник голови Тарутинської районної державної адміністрації Дундер В.Г., голова союзу молодих кінематографістів  Олена Фурдуй та виконавчий продюсер Александр Пушкін, заступник військового комісару молодший лейтенант Ткачук Олександр Васильович.

Кінопоказ - подія важлива для молоді Тарутине. Цікава стрічка та гарна атмосфера – запорука чудового вечора у колі друзів. Навіть найвибагливіша публіка була задоволена фільмом.