08.08.2019

Керівництво району привітало працівників ветеринарної медицини з професійним святом

8 серпня 2019 року в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І. та голова Тарутинської районної ради Тасмасис О.І. привітали працівників ветеринарної медицини з професійним святом.

У своєму привітанні в.о.голови РДА подякувала працівників ветеринарної медицини за кропітку роботу, за відданість своїй справі; побажала здоров’я, благополуччя, добробуту та миру. За сумлінну працю, вагомий внесок у забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і рослинництва Сілоч О.І. оголосила подяки Тарутинської  районної державної адміністрації:

-         Деде Степану Федоровичу – заступнику начальника управління – начальнику відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тарутинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області,

-         Верісу Володимиру Костянтиновичу – фельдшеру ветеринарної медицини І категорії Веселодолинської дільниці ветеринарної медицини,

-         Сандакчи Олені Іванівні - фельдшеру ветеринарної медицини І категорії Серпневської дільниці ветеринарної медицини.

 

Голова Тарутинської ради Тасмасис О.І. також привітав працівників ветеринарної медицини району з професійним святом та  вручив подяки:

-         Кушнір Парасці Іванівні - фельдшеру ветеринарної медицини І категорії Матильдівської дільниці ветеринарної медицини;

-         Торлак Олені Іванівні – головному спеціалісту відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тарутинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.