25.03.2020

Керівництво райдержадміністрації відвідало Веселодолинський та Перемогівський НВК

Голова РДА В. Орехівський та перший заступник голови РДА Г.Магдієв продовжують ознайомлення з навчально-виховними комплексами району. 24 березня 2020 року керівництво РДА ознайомились з Перемогівським та Веселодолинським навчально-виховними комплексами.

Разом з головою Веселодолинської сільської ради П.Граматіком голова РДА та його перший заступник оглянули  матеріально-технічну базу школи, оснащення кабінетів, в тому числі кабінету інформатики та інклюзії, роботу кабінетів НУШ,  а також як проходить капітальний ремонт на харчоблоці та поточний ремонт в фойє школи.  Завітали до дитячого садочка, який знаходиться в одному з корпусів школи. Із схваленням поставилися до сучасного туалету в дошкільній групі та миєчної, нових модернізованих туалетів в школі, капітальний ремонт яких був зроблений в 2019 році. Були надані рекомендації сільському голові П. Граматіку та директору НВК В. Ревенко: зробити м’яке покриття в спортивній залі та тверде покриття всієї території школи.

Також голова райдержадміністрації В.Орехівстький та перший заступник голови РДА Г.Магдієв відвідали в с.Весела Долина ФАП та Будинок культури.

В Перемогівському НВК були відвідані:  класи Нової української школи, навчальні кабінети, кабінет інформатики, спортивна зала, харчоблок та їдальня, шкільна майстерня, перевірено підключення до мережі Інтернет та WI- FI, оглянутий загальний стан будівель школи та дитячого садка.

Директору школи було рекомендовано відремонтувати вимощення навколо будівлі школи. Зі свого боку, голова райдержадміністрації буде сприяти виділенню коштів на ремонт підлоги у спортивної залі.