12.02.2019

Досягнення наших учнів в обласному етапі Малої академії наук

Для учнів Тарутинського району участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт МАН закінчилася. В цьому році в обласному етапі взяли участь 6 учнів у 5 номінаціях: фольклористика, етнологія, історичне краєзнавство, комп’ютерні  технології та англійська мова. За результатами  оцінювання робіт, контрольної з базового предмету та захисту власних науково-дослідницьких робіт, призерами стали:

- секція «Англійська мова» - Влах Регіна, учениця 11 класу Виноградівського НВК з роботою «Скорочення англійської  мови  як ступені розуміння та сприйняття сучасної англійської мови», керівник Зотова І.П., вчитель англійської мови, посіла ІІ місце;

- секція «Фольклористика» - Вєріс Марія, учениця 10 класу Березинського НВК, яка посіла ІІІ місце за роботу «Вишивка. Декоративно-ужиткове мистецтво смт. Березине», керівник  Шарафан Г.М.,

- секція «Етнологія» - Пепельжи Валентина , учениця 9 класу Вільненського НВК з роботою «Звичаї та обряди Масляної  українців та болгар», керівник Цвяткова Н.І., також посіла ІІІ місце.

Для  перемоги  не вистачило балів  Дамаскіній Ірині і Ковбасюку  Ярославу, учням 10 Тарутинського НВК та Михайлову Валерію, учню 9 класу Вільненського НВК.

Бажаємо всім учасникам та їх керівникам  подальшого натхнення та успіху в дослідницькій роботі, перемог у нових конкурсах!

Методист районного методичного кабінету  Авілко Т.Г.