01.11.2018

До уваги осіб, які перетинають кордон

З жовтня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №798 «Про затвердження Порядку реєстрації паспортних документів іноземців та осіб без громадянства в пунктах пропуску через державний кордон».

Відповідно до прийнятої постанови, реєстрація паспортних документів проводиться у разі в’їзду іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду, або осіб без громадянства – на строк, зазначений у візовій інформаційно-телекомунікаційній системі, а вразі відсутності такої інформації – відповідно до відомостей, зазначених у візовій етикетці.

Також проводиться реєстрація іноземців, які є громадянами держав з безвізовим порядком в’їзду, якщо вони прибувають до України на строк не більше ніж 90 днів протягом 180 днів, якщо інший строк не визначено міжнародними договорами України. Крім того, у разі в’їзду іноземців або осіб без громадянства з метою транзитного переїзду територією України – на строк, визначений у проїзному квитку, а вразі відсутності квитка – на строк, фактично необхідний для перетинання території України на відповідному виді транспорту.

Реєстрація паспортних документів іноземців та осіб без громадянства в пункті пропуску відбувається шляхом проставляння в паспортному документі або імміграційній картці іноземця або особи без громадянства чи в інших документах, передбачених законодавством, відмітки «В’їзд». Після цього відомості про іноземця або особу без громадянства, їх паспортні дані, вносяться до відповідного реєстру.

Відмітка «В’їзд», проставлена в паспортному документі або імміграційній картці,  дійсна на всій території України незалежно від місця перебування чи проживання іноземця або особи без громадянства на території  України,

Помічник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби  Іванчук І.