05.12.2018

До Міжнародного дня інвалідів

Звичайно, Міжнародний день інвалідів не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Цієї неділі в районі проводились зустрічі та заходи з інвалідами різного віку.

 До цього дня в районній дитячій бібліотеці відбувся круглий стіл «Передай добро по колу». Основною метою заходу було обговорення найкращих якостей людини, показати, що добро та милосердя – першооснова людини, основа людських відносин; вміння замислюватися над вчинками людей; бути толерантними до чужої біди…На круглий стіл були запрошені учні 6 класу, які дуже активно приймали участь у виконанні різних завдань, відповідали на різні запитання, обговорювали тему доброти та милосердя. Під час заходу діти зробили «Сонце доброти», виростили «Дерево добрих справ», читали вірші та прислів’я про добро. Наприкінці круглого столу кожен з дітей висловив своє побажання того, що б він хотів для себе та оточуючих. Також була представлена книжкова виставка «Людина починається з добра».

Працівники Височанської бібліотеки та Височанського Будинку культури провели годину милосердя «Добро і милосердя єднають серця», відвідали інвалідів села на дому, вручили їм подарунки від сільської ради та запропонували літературу для читання.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю Тарутинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням соціального захисту населення Тарутинської райдержадміністрації,  з метою привітання та надання подарунків  дітям з особливими потребами було організовано виїзд до  смт.  Березине, с. Петрівка Друга та с. Нове Тарутине. 

Для дітей зазначеної категорії, які навчаються в Березинському НВК, було організовано справжнє свято. Діти з особливими потребами та їх батьками, усі дорослі присутні на святі, взяли участь у розважальній програмі, яку підготували учнівський парламент та вчителі. Діти отримали подарунки від гостей та гарний настрій від організаторів. "Бажаю тобі гарного настрою", " Хай завжди світить сонечко", " Бажаю тобі здоров’я" - говорили ці дітки один одному. Організатори заходу побажали особливим дітям та їх батькам міцного здоров’я, мудрості і віри в себе!