04.10.2019

До Дня працівників освіти

З нагоди Дня працівників освіти сьогодні, 4 жовтня 2019 року, в.о. голови Тарутинської РДА Сілоч О.І. відвідала Красненський, Тарутинський та Малоярославецький Другий навчально-виховні комплекси та привітала педагогічних працівників з професійним святом. У своєму виступі в.о. голови Тарутинської РДА подякувала вчителям та вихователям за добру роботу, за творчість, за гарне відношення до дітей, за здобутки вчителів та їх учнів та побажала доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя, терпіння, натхнення та подальших успіхів.

Особливі слова вдячності прозвучали на адресу педагогічного колективу Тарутинського НВК, який у рейтингу понад 400 шкіл Одеської області за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року посів 15 місце.

За багаторічну самовіддану педагогічну працю, вагомий внесок у розвиток та реформування національної освіти, забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів в.о.голови РДА  вручила Подяки Тарутинської районної державної адміністрації колективам Красненського, Тарутинського та Малоярославецького Другого  навчально-виховних комплексів.

Подяки Тарутинської райдержадміністрації також оголошені колективам Бородинського, Височанського та Рівненського навчально-виховних комплексів.