13.02.2020

День беспечного Інтернету 2020 року

11 лютого 2020 року у світі відзначається   День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

 Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У навчальних закладах району проведено ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища щодо безпечного використання мережі Інтернет. Зокрема, в Тарутинському НВК проведено уроки та тренінги  на тему «Безпечний Інтернет» в 5-11 класах, Веселодолинському НВК - перегляд мультфільмів для школярів 2-4 класів «Про інтернет-залежність», Красненському НВК організовано вікторину «Безпечний Інтернет» для учнів 6 класів,  у всіх закладах району проведено інформаційну бесіду зі старшокласниками «Безпека дітей та підлітків онлайн».

Тематичні уроки та спілкування щодо безпеки в мережі Інтернет відбулися також з учнями інших навчальних закладів району.

Сподіваємось, що діти, підлітки та їх батьки, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний  – значить озброєний.

 

Методист РМК  відділу освіти РДА Домнікія Кушніренко