06.02.2019

Cемінар-нарада з керівниками та бухгалтерами сільгосппідприєсмтв району

04 лютого 2019 року  виконуючий обов’язки голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І. провела семінар-нараду з керівниками та головними бухгалтерами сільгосппідприємств району.                     

З питаннями «Про вимоги чинного законодавства  щодо надання декларацій  про сплату єдиного податку 4 групи», «Про порядок надання витягів з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок», «Про стан сплати податку з доходів фізичних осіб з оренди земельних паїв за 2018 рік» виступили: Разнован Фаїна Михайлівна - головний державний ревізор-інспектор відділу податків та зборів з юридичних осіб Ізмаільського управління ГУ ДФС в Одеській області, Деде Сергій Степанович - начальник відділу у Тарутинському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, Сілоч Олена Іванівна - виконуючий обов’язки голови Тарутинської районної державної адміністрації.       

Виступаючи детально зупинились на даних питаннях, надали учасникам семінару практичні рекомендації, пропозиції для покращення роботи  та відповіли на запитання керівників і бухгалтерів.