20.11.2020

Покладання квітів до пам'ятного меморіалу загиблим воїнам

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.
Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Не залишались осторонь національної боротьби і наші земляки. Сотні дунаєвчан виборювали свободу на Майдані столиці України. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.

Сьогодні, 20 листопада з нагоди свята у відбулося покладання квітів до пам'ятного меморіалу загиблим воїнам в зоні проведення антитерористичної операції. 
Голова Тарутинської райдержадміністрації Володимир Орехівський, перший заступник голови Тарутинської РДА Гаджи Магдієв, керівник апарату РДА Олександра Бардай, керівник відділу культури, молоді та спорту Н. Шишкова, голова Тарутинської районної спілки ветеранів та учасників АТО Іван Решотка, учасники антитерористичної операції мешканці Тарутинського району, батьки загиблих в АТО, прикордонники та громадськість вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто зробив свій внесок у Революцію Гідності і поклав своє життя на захист свободи України.
Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.
Герої не вмирають!