19.11.2020

Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

18 листопада 2020 року під головуванням першого заступника голови Тарутинської РДА Гаджи Магдієва відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

Під час проведення засідання координаційної ради підведено підсумки роботи суб’єктів взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та були розглянуті наступні питання:
- про роботу Тарутинського відділення поліції Арцизського відділу поліції ГУ НП в Одеській області щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству відповідно до ст.10 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», п.п.36-38 постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» за підсумками 10 місяців 2020 року доповіла М.М.Голяна, начальник сектору превенції Тарутинського відділення поліції Арцизського відділу поліції ГУ НП в Одеській області.
- про стан роботи мобільної бригади надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі доповіла М.П. Кащи, директор Тарутинського районного центу соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.
- про проведення у 2020 році Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доповіла І.Г.Попаз, головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
За підсумками доповідей були обговорені данні питання та прийняті відповідні рішення.