30.11.2018

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей день – нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Щороку кількість людей з інвалідністю збільшується. Сьогодні в Україні їх близько 3 мільйонів, на обліку в Арцизькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Одеської області – 3801.

Це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії , окремі людські надії на те, що все буде добре. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто, давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми, як і всім нам. 

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом року не забувати про те, що вони живуть поруч із нами і потребують допомоги та уваги.

У цей День хочеться побажати цим людям миру, добра, любові й відданості рідних та близьких.

 

Арцизьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Одеської області