06.11.2019

21 рік Тарутинському центру соціально-психологічної реабілітпції дітей

Сьогодні, 6 листопада 2019 року  відбувся  урочистий захід  у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинської районної державної адміністрації, присвячений  Дню утворення закладу. З цієї нагоди до центру на свято завітали: в.о.голови РДА Сілоч О.І., начальники та спеціалісти служби у справах дітей і управління соціального захисту населення Тарутинської райдержадміністрації.                Колективом центру та дітьми був підготовлений святковий концерт. Щирі слова подяки лунали сьогодні керівництву, вихователям та усім працівникам закладу, адже саме вони кожного дня дарують свою любов і ласку дітям, які цього так потребують. Вихованці центру продемонстрували свої таланти та здібності гостям - співали пісні, танцювали, декламували вірші.

В.о. голови райдержадміністрації привітала зі святом усіх присутніх, подякувала колектив за плідну працю, за тепло і піклування про дітей, результат якої — комфортне перебування вихованців та їх соціально-психологічна реабілітація і побажала – щасливої долі, здоров’я, успіхів у житті, бадьорості духу, миру та затишку.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей створений для тривалого (стаціонарного) перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинилися в складних життєвих обставинах та надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги. В центрі отримують соціальну допомогу діти Тарутинського, Арцизького, Саратського та Татарбунарського районів. Діти можуть перебувати у центрі протягом часу, необхідного для реабілітації, але не більше ніж 9 місяців. На сьогоднішній день тут перебуває 46 вихованців. А за 21 рік  існування центру більше трьох тисяч дітей пройшли соціально-психологічну реабілітацію, побороли свої страхи та знайшли нові сім’ї.