Обговорення з громадськістю при Тарутинській районній державній адміністрації Засідання «Заохочення талановитих та обдарованих дітей шляхом обговорення районної програми «Молодь Тарутинського району» на 2017-2020 роки»

ПРОТОКОЛ № 9 

Обговорення з громадськістю

при Тарутинській районній державній адміністрації

Засідання «Заохочення талановитих та обдарованих дітей

шляхом обговорення районної програми

«Молодь Тарутинського району» на 2017-2020 роки»

 

від 04.06.2018 року                                                                  смт. Тарутине

 

Присутні – 16 осіб: голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І. Г., перший заступник голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О. І., заступник голови райдержадміністрації Дундер В. Г., головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Капанжи Т. М., заступник головного лікаря з економічних питань КУ «Тарутинська ЦРЛ» Бучкова І. В., головний лікар КУ «Тарутинський РЦПМСД» Кияніченко А. В., начальник управління соціального захисту населення Стоянова Г. В., головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Шубіна А. Є., редактор газети «Знамя труда» Ганган В. В., голова громадської ради Ткаченко О. В., члени громадської ради за списком (6 осіб).

Члени громадської ради:

1. Беженар Н. П. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я України;

2. Бутузова Т. С. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України;

3. Горбатенко В. М. – голова Тарутинської районної профспілкової організації Одеської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок;

4. Драганова Н. І. – голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України;

5. Лаврека З. І. – голова Тарутинського районного комітету профспілки працівників державних установ;

6. Чербаджи В. І. - голова Тарутинської районної громадської організації «Болгарське культурно-просвітницьке товариство ім. Генерала Петра Груєва».

Головуючий засідання: Ткаченко О. В.

Секретар засідання: Шубіна А. Є.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Заохочення талановитих та обдарованих дітей шляхом обговорення районної програми «Молодь Тарутинського району на 2017-2020 роки».

Доповідає:

Капанжи Т. М. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарутинської райдержадміністрації

        Слухали:

  1. Про заохочення талановитих та обдарованих дітей шляхом обговорення районної програми «Молодь Тарутинського району на 2017-2020 роки».

 

Виступив: Капанжи Т. М. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Тарутинської райдержадміністрації.

        Програмою «Молодь Тарутинського району на 2017-2020 роки», яка затверджена рішенням районної ради від 22.12.2016 р. № 191-УІІ, передбачена підтримка талановитої та обдарованої молоді - виплата стипендії голів Тарутинської районної державної адміністрації та Тарутинської районної ради. Дана стипендія призначається з 2004 року. Ії розмір передбачається в межах ресурсу бюджету на відповідний рік.

         При призначенні стипендії перевага віддається переможцям Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, олімпіад, змагань і т.д., а також учням 9-11 (випускних класів).

        Стипендія призначається на учбовий рік. У 2016-2017 н. р. стипендію отримували 20 обдарований дітей у розмірі 200 грн. щомісяця. У 2017-2018 н. р. розмір стипендії – 250 грн. та її отримували 30 талановитих та обдарованих дітей.

         Двоє дітей нашого району, переможці Всеукраїнських конкурсів, у 2017 році отримали стипендію Одеської обласної ради, розмір якої понад 8000 грн.

         У цьому році подані документи на стипендію Одеської обласної ради 6 чол. молоді - вихованців Тарутинської ДЮСШ, переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змагань з вільної боротьби.

        Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року №1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» та від 23 березня 2016 року №223 «Про внесення змін до Положення про Премію Кабінету Міністрів України  за особливі досягнення молоді у розбудові України» молоді присуджується Премія КМУ за особливі досягнення у розбудові України (далі - Премія) та особливі досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

Вирішили

По першому питанню: «Заохочення талановитих та обдарованих дітей шляхом обговорення районної програми «Молодь Тарутинського району на 2017-2020 роки» - інформацію взяти до відома та довести до відома громадськості району.

 

 

 

Голова громадської ради                                           Ткаченко О. В.

 

 

Секретар громадської ради                                        Шубіна А. Є.