Обговорення з громадськістю при Тарутинській районній державній адміністрації Засідання за круглим столом «Призначення субсидій, пільг на тверде паливо та скраплений газ в 2018 році»

            ПРОТОКОЛ № 6          

Обговорення з громадськістю

при Тарутинській районній державній адміністрації

Засідання за круглим столом

«Призначення субсидій, пільг на тверде паливо та скраплений газ

в 2018 році»

 

від 11.04.2018 року                                                                  смт. Тарутине

 

Присутні – 16 осіб: голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І. Г., перший заступник голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О. І., заступник голови райдержадміністрації Дундер В. Г., головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Капанжи Т. М., заступник головного лікаря з економічних питань КУ «Тарутинська ЦРЛ» Бучкова І. В., головний лікар КУ «Тарутинський РЦПМСД» Кияніченко А. В., начальник управління соціального захисту населення Стоянова Г. В., головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Шубіна А. Є., редактор газети «Знамя труда» Ганган В. В., голова громадської ради Ткаченко О. В., члени громадської ради за списком (6 осіб).

Члени громадської ради:

1. Беженар Н. П. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я України;

2. Бутузова Т. С. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України;

3. Горбатенко В. М. – голова Тарутинської районної профспілкової організації Одеської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок;

4. Драганова Н. І. – голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України;

5. Лаврека З. І. – голова Тарутинського районного комітету профспілки працівників державних установ;

6. Чербаджи В. І. - голова Тарутинської районної громадської організації «Болгарське культурно-просвітницьке товариство ім. Генерала Петра Груєва».

 

Головуючий засідання: Ткаченко О. В.

Секретар засідання: Шубіна А. Є.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  1. Призначення субсидій, пільг на тверде паливо та скраплений газ в 2018 році. 

 

Доповідає:

          Стоянова Г. В.  – начальник управління соціального захисту населення Тарутинської райдержадміністрації.

 

Слухали:

  1. 1.     Про призначення субсидій, пільг на тверде паливо та скраплений газ в 2018 році.

Виступив: Стоянова Г. В.  – начальник управління соціального захисту населення Тарутинської райдержадміністрації

Згідно з Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій домогосподарства, які бажають отримувати субсидію для придбання твердого палива і скрапленого газу у поточному році, мають подати Заяву про призначення житлової субсидії та Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Така субсидія розраховується одночасно з субсидією на житлово- комунальні послуги (у разі користування послугами з електропостачання, централізованого постачання холодної води та водовідведення).

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово- комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Станом на 01.06.2018 року за призначенням субсидії на тверде паливо до управління соціального захисту населення звернулось 3247 домогосподарств, з них:

- призначено 2241 субсидій;

- не набули право 306 домогосподарств;

- в обробці перебуває 700 справ.

Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

У 2018 році для призначення житлових субсидій населенню застосовується граничний показник вартості твердого палива і скрапленого газу, затверджений розпорядженням Одеської облдержадміністрації «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення області твердим паливом та скрапленим газом у 2018 році» від 21.03.2018 року № 254/А-2018, з урахуванням прогнозних індексів споживчих цін, а саме: 2424,16 гривень за 1 тонну та 242,42 гривень за один балон.  

Субсидія на придбання скрапленого газу та твердого палива призначається виходячи із розміру доходу за попередній календарний рік. Після отримання інформації про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, вартість житлово-комунальних послуг в межах соціальних нормативів користування, а також відомостей про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування місцеві органи праці та соціального захисту населення розрахують субсидію для придбання твердого палива і скрапленого газу на 2018 рік.

Виплата субсидії для придбання твердого палива і скрапленого газу проводиться готівкою через установи уповноважених банків або поштові відділення зв’язку після надходження коштів з державного бюджету.

         

Вирішили

По першому питанню: «Про призначення субсидій, пільг на тверде паливо та скраплений газ в 2018 році» - інформацію взяти до відома та довести до відома громадськості району.

 

 

 

Голова громадської ради                                           Ткаченко О. В.

 

 

Секретар громадської ради                                        Шубіна А. Є.