Обговорення з громадськістю при Тарутинській районній державній адміністрації Засідання організаційного комітету «Про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році»

ПРОТОКОЛ № 7 

Обговорення з громадськістю

при Тарутинській районній державній адміністрації

Засідання організаційного комітету

«Про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році»

 

від 17.04.2018 року                                                                  смт. Тарутине

 

Присутні – 17 чоловік: голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І. Г., голова районної ради Тасмасис О. І., голова громадської ради Ткаченко О. В., головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Шубіна А. Є., секретар Федерації футболу Тарутинського району Ганган В. В., головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Капанжи Т. М., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій управління агропромислового та економічного розвитку Кісеолар В. Г., тренери футбольних команд району 10 осіб.

 

Головуючий засідання: Ткаченко О. В.

Секретар засідання: Шубіна А. Є.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  1. 1.     Про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році

Доповідають: Капанжи Т. М. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту.

 

Слухали:

  1. 1.     Про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році

Виступив: Капанжи Т. М. – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту.

На засіданні обговорено питання проведення Кубку відкриття сезону з футболу та затверджений Регламент проведення Чемпіонату Тарутинського району з футболу. Присутні дізнались про призовий фонд Чемпіонату району, про забезпечення пальним автобусів, які будуть перевозити футболістів та про оплату роботи суддів. Спонсором проведення Чемпіонату, як і в минулі роки, є районна організація «Наш край». Були порушені проблемні питання щодо участі команд у Чемпіонаті 2018 року. Командам необхідна суттєва фінансова підтримка для оплати проїзду футболістів-студентів з м. Одеса.

         Керівництво району завірило присутніх, що проблемні питання проведення Чемпіонату району будуть обговорені з головами сільських та селищних рад, також до організації проведення футбольних матчів будуть залучені медичні працівники ФАПів та працівники Тарутинського відділення поліції.

 

          Вирішили

  1. По першому питанню: «Про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році» - 6 травня 2018 р. у с. Рівне провести Кубок відкриття сезону з футболу; на турнір запросити Ігора Бєланов – легенду українського футболу, кращого футболіста Європи 1986 року.

 

 

Голова громадської ради                                           Ткаченко О. В.

 

 

Секретар громадської ради                                        Шубіна А. Є.