19.04.2018

Засідання організаційного комітету про проведення чемпіонату району з футболу у 2018 році

17 квітня 2018 року в райдержадміністрації  відбулась спільна нарада Федерації футболу Тарутинського району та відділу культури, молоді та спорту щодо проведення Чемпіонату району з футболу 2018 року за участю голови Тарутинської райдержадміністрації та голови Тарутинської районної ради.

        У нараді взяли участь представники та тренери футбольних команд району, тренери Тарутинської дитячо-юнацької спортивної школи, з якими обговорено питання проведення Кубку відкриття сезону з футболу та затверджений Регламент проведення Чемпіонату Тарутинського району з футболу.

      На нараді прийнято рішення про проведення Кубку відкриття сезону з футболу 6 травня 2018 р. у с. Рівне. На цей турнір запрошений Ігор Бєланов – легенда українського футболу, кращий футболіст Європи 1986 року.

       Секретар Федерації футболу Тарутинського району Ганган В. В. розповів присутнім про призовий фонд Чемпіонату району, про забезпечення пальним автобусів, які будуть перевозити футболістів  та про оплату роботи суддів. Спонсором проведення Чемпіонату, як і в минулі роки, є районна організація «Наш край».

       Представниками команд були порушені проблемні питання щодо участі команд у Чемпіонаті 2018 року. Командам необхідна суттєва фінансова підтримка для оплати проїзду футболістів-студентів з м. Одеса.

      Керівництво району завірило присутніх, що проблемні питання проведення Чемпіонату району будуть обговорені з головами сільських та селищних рад, також  до організації проведення футбольних матчів будуть залучені медичні працівники ФАПів та працівники Тарутинського відділення поліції.