12.05.2017

Засідання оргкомітету з проведення І Міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті видатного тренера Тарутинської ДЮСШ Арабаджи Петра Георгійовича

Засідання оргкомітету 

з проведення І Міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті видатного тренера Тарутинської ДЮСШ Арабаджи Петра Георгійовича

        За ініціативою голови Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І.Г. та директора Тарутинської дитячо-юнацької спортивної школи Карабаджака П.Ф. 10-11 червня 2017 року в смт.Тарутине на стадіоні «Трудові резерви» планується проведення І Міжнародного турніру пам’яті тренера та колишнього директора Тарутинської ДЮСШ Арабаджи Петра Георгійовича.

        Арабаджи П.Г. в повній мірі можна назвати  видатною людиною Тарутинського району. Понад 30 років він очолював Тарутинську дитячо-юнацьку спортивну школу та був тренером з вільної боротьби цієї школи. Серед його вихованців: майстри спорту Радянського Союзу Бевз Микола та Панаїтов Андрій, майстер спорту та Чемпіон України Станков Костянтин, трьохкратний Чемпіон України, Чемпіон Європи, срібний призер Чемпіонату світу з вільної боротьби  Михайлов Василь.

        З метою вшанування пам’яті людини, яка багато зробила для розвитку вільної боротьби в нашому районі розпочата організація проведення І Міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті тренера Тарутинської ДЮСШ Арабаджи П. Г.

        Розпорядженням голови Тарутинської райдержадміністрації від 30.03.2017р. №136/А-2017 утворений організаційний комітет по проведенню даного турніру, чергове засідання якого відбулось 12 травня 2017р. 

       Щоб провести турнір на належному рівні необхідна добре організована та злагоджена робота усіх структур, причетних до проведення даного заходу. На засіданні оргкомітету обговорені питання: виготовлення запрошень та афіш, спортивних медалей, нагородження почесних гостей турніру, підвіз учасників турніру – мешканців нашого району до смт.Тарутине, а також фінансування даного заходу. 

       На турнір очікується прибуття близько 200 спортсменів з Республіки Молдова, міст Одеса, Миколаїв, Херсон, Южний, районів: Арцизького, Білгород-Дністровського, Болградського, Ізмаїльського, Кілійського, Саратського.

       На проведення турніру з районного бюджету виділено 50 000 грн. (на виготовлення пам’ятних медалей, буклетів, плакатів, закупівлю спортивних медалей, квітів). Для нагородження переможців та призерів турніру необхідні спонсорська допомога, яку, як сподіваються організатори турніру, нададуть сіль господарські підприємства та підприємці району, учні Петра Георгійовича та просто бажаючі допомогти.