22.06.2017

З 20 червня 2017 року розпочав роботу дитячий оздоровчий заклад «Буревестник»

       З 20 червня 2017 року розпочав роботу дитячий оздоровчий заклад «Буревестник»

        На І зміну у дитячий оздоровчий заклад «Буревестник» було направлено 186 дітей району. Це діти, які потребують соціальної уваги та підтримки, а також діти з В-Долинської, Вільненської, Красненської, Н-Тарутинської, Підгірненської, Перемогівської, Ярівської сільських рад, діти працівників СВК «Бессарабський» та СВК «Ярівський».

     Виїзд дітей до оздоровчого закладу проводився організовано з смт.Тарутине. Відділом освіти були предоставлені шкільні автобуси для перевезення дітей до «Буревестника». До оздоровчого закладу дітей супроводжували педагоги та медичні працівники. У «Буревестнику» їх привітно зустрічали директор оздоровчого закладу Бахова Зоя Миколаївна, вожаті загонів – студенти педагогічних навчальних закладів області, працівники їдальні, завідувач господарчою частиною закладу.

       Адміністрація ДОЗ «Буревестник» та його працівники добре підготували заклад до оздоровчого сезону: відремонтовані та пофарбовані спальні корпуси, поміняні вікна та двері, в корпусах установлені кондиціонери, встановлені нова посудомийна машина та посудомийні ванни.