30.05.2018

Участь команди Тарутинського району у фінальних змаганнях сільських спортивних ігор Одеської області

25-27 травня в смт. Сергіївка Б-Дністровського району відбулись сільські спортивні ігри Одеської області з армрестлінгу, гирьового спорту, дартсу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та перетягування канату.

        До складу команди Тарутинського району увійшли тренери Тарутинської дитячо-юнацької спортивної школи, вчителі фізичного виховання навчально-виховних комплексів району та просто молодь, яка займається фізичною культурою. Очолив команду досвідчений тренер Тарутинської ДЮСШ Калак Григорій Семенович.

        У дартсу виступили Дожа Дмитро (с. Ярове) та Радолова Тетяна (смт. Серпневе) та посіли  4 загальнокомандне місце серед 23 районів, що були представлені на обласних сільських спортивних іграх.

        У легкоатлетичному кросі змагались: Радолова Тетяна та Мирон Валерій (смт. Серпневе), Долгорук Альона (с. В-Долина), Сухорученко Костянтин (с. Миколаївка) - 7 загальнокомандне місце.

        У гирьовому спорті взяли участь Іванов Олександр (смт. Тарутине), Болбокін Віктор (смт. Березине) та Ангелов Дем’ян (с. Червоне). У цьому виді спорту наш район посів 10 загальнокомандне місце.

       Іванов Олександр та Долгорук Альона представили наш район у настільному тенісі.

        Казанжи Федір (смт. Березине), Кічіджи Микола(с. Євгенвка) та Ангелов Дем’ян були учасниками змагань з армрестлінгу.

         Суперниками наших фізкультурників були досвідчені спортсмени з Овідіопольского, Біляївського, Роздільненського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського та ін. районів Одеської області.

       Дякуємо нашій команді за участь у фінальних змаганнях обласних сільських спортивних ігор!