19.05.2015

Про проведення «Кубку відкриття сезону» з футболу.

       Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2015 року №120/А-2015 «Про проведення «Кубку відкриття сезону» з футболу», з метою залучення широких верств населення району до занять фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя 26 квітня 2015 р. на стадіоні «Трудові резерви» в смт.Тарутине відбувся Кубок відкриття сезону з футболу.

       В «Кубку відкриття сезону» з футболу взяли участь  молодіжні команди  4 сільських та 2 селищних рад: смт.Тарутине, смт. Серпневе, с.Височанське, спортивного клубу «Петросталь», с. Підгірне, с.Червоне. Для участі проведення «Кубку відкриття сезону» запрошено було 10 команд. Команди були сформовані з мешканців Тарутинського району,  допускалась участь в іграх за команду 3 гравців з інших районів (міст) області.

       В ході проведення «Кубку відкриття сезону»  відбулись 3 відбірні гри на визначення учасників фінальної гри. У фінальному поєдинку зустрілись команди:  СК «Петросталь», с. Підгірне, с.Червоне.

       «Кубок відкриття сезону»  відбувся, завдяки ентузіазму спортсменів – любителів нашого району, а також спонсорської допомоги  партії «Наш край».

       Підсумки проведення «Кубку відкриття сезону»  наступні:

серед дорослих команд:

                                       І місце – с. Петрівськ - І,

                                       ІІ місце – с. Підгірне,

                                       ІІІ місце – с.Червоне.