13.08.2015

Про проведення Чемпіонату району з футболу сезону 2015 року.

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 02.06.2015р № 178/А-2015 «Про проведення Чемпіонату району з футболу сезону 2015р», з метою залучення широких верств населення району до занять фізичною культурою та спортом, формування здорового способу життя.

В Чемпіонаті району приймають участь команди 5 сільських та 3 селищних рад: смт. Тарутине, смт.Бородине-Березине, смт.Серпневе, с. Височанське, с. Петрівськ-І, с. Підгірне, с. Червоне, с. Миколаївка. Для участі в Чемпіонаті району було запрошено 10 команд, але згоду надали вісім команд. Команди сформовані з мешканців Тарутинського району також допускається участь в іграх за команду 3 гравця з інших районів (міст) області. Після перших ігор у зв’язку відсутністю гравців та не прибуття на ігри була знята команда смт. Тарутине, команда с. Серпневе у зв’язку відсутністю коштів об’єдналась з командою с.Підгірне.

Команди було розподілено на три зони: в першій зоні грають команди с. Височанське, с. Петрівськ-І; в другій зоні - смт.Бородине-Березине, с. Підгірне – смт. Серпневе; в третій зоні - с. Червоне, с. Миколаївка. Зони було розподілено по територіальній близькості команд, які взяли на себе усі витрати пов’язані з приїздом команд на ігри, підготовкою футбольних полів до ігор.

Після першого кола ігор такі підсумки: Бородине : Березине - Підгірне : Серпневе (3:7), Петросталь – Височанське (10:0), Червоне - Миколаївка (5:1).

Друге коло ігор: Височанське – Петросталь (5:3); Миколаївка – Червоне (1:1); Бородине : Березине – Підгірне : Серпневе (4:3).

Після проведених зональних ігор у фінал вийшли команди які зайняли призові місця на відкритті чемпіонату.

команда с. Підгірне : Серпневе

команда с. Петрівськ-І

команда с. Червоне

Після зональних ігор визначені переможці територіальних зон, які зустрінуться у фінальній грі на стадіоні «Трудові резерви» смт. Тарутине 13 вересня 2015 року о 10.00.

Чемпіонат району з футболу сезону 2015 року відбувається, завдяки ентузіазму спортсменів– любителів нашого району.