13.04.2016

Першість району з настільного тенісу.

26 березня 2016 року в спортивному залі Тарутинського навчально-виховного комплексу пройшли районні змагання з настільного тенісу серед дорослих. Всього на Першість були запрошені команди з 11 населених пунктів району, але вишукали можливість приїхати та взяли участь команди тільки з 5 населених пунктів, які є постійними учасниками турнірів з настільного тенісу. Учасниками змагань були: дві команди з селища Тарутине та села Червоне, а також команди сіл Виноградівка, Височанське, Перемога та команда старшокласників Тарутинського НВК. Кожна команда складалась з двох чоловіків та однієї дівчини. Вік учасників команд від 16 років і старше.

Після жеребкування команди поділились на дві групи. Змагання проводились по круговій системі. Дві команди, які набрали більшу кількість очок в кожній з груп, вийшли у фінал. У фіналі зіграли команди смт.Тарутине-1, смт.Тарутине-2, с.Перемога та с.Червоне-1.

Другий рік поспіль переможцями районного турнір з настільного тенісу стала команда смт.Тарутине-2 у складі: Чиканчи Ігоря, Ткаченко Ольги та Чербаджи Григорія. А ось інші призові місця були визначені по особистим зустрічам гравців команд, так як три команди (Тарутине-1, Червоне-1 та Перемога) набрали однакову кількість очок. ІІ місце в районних змаганнях з настільного тенісу посіла команда Червоне-1, ІІІ місце – команда Тарутине-1.

Також були визначені кращі гравці турніру. Ними стали: Курочкин Олександр з команди Тарутине-1, який виграв усі зустрічі,  та Бугор Христина (Перемога) і Трухіна Ангеліна (Червоне-1). У дівчат по одному програшу з шести ігор.

Переможці турніру: Чиканчи Ігор, Ткаченко Ольга, Чербаджи Григорій.