18.10.2017

Підведення підсумків Чемпіонату району з футболу та проведення Кубку закриття сезону з футболу

З квітня по жовтень 2017 року у Тарутинському районі проходив Чемпіонат району з футболу, в якому взяли участь 10 команд. Це команди селищ Серпневе та Тарутине, сіл Височанське, Миколаївка, Петрівка, Петрівськ, Підгірне, Рівне, Червоне та Ярове. Під час Чемпіонату було зіграно 100 футбольних матчів; до занять з футболу залучені широкі верстви населення; футболісти підвищили свою спортивну майстерність; виявлені кращі футболісти та кращі футбольні команди району.

      Організаторами такого важливого для нашого району заходу стали: Федерація футболу Тарутинського району, Тарутинська районна державна адміністрація, Тарутинська районна рада та Тарутинська районна організація «Наш край». «Наш край» надав суттєву фінансову підтримку для проведення Чемпіонату та нагородження команд-переможців.

      15 жовтня в с. Червоне відбулось нагородження учасників та переможців Чемпіонату.

        На заході були присутні почесні гості: Кіссе Антон Іванович – народний депутат України, Кюссе Іван Іванович – депутат Одеської обласної ради, президент Федерації футболу Тарутинського району, Тасмасис Олександр Іванович – голова Тарутинської районної ради.

        Грамотами Тарутинської райдержадміністрації та Тарутинської районної ради нагороджені всі команди-учасниці Чемпіонату, а також три кращих гравці з кожної команди, які отримали і цінні подарунки.

       Кращим бомбардиром Чемпіонату став Петро Деде з команди с. Червоне, який отримав грошову нагороду від Тарутинської районної ради.

        Переможці Чемпіонату нагороджені грамотами, спортивними медалями, Кубками та грошовими преміями. Кіссе Антон Іванович та Кюссе Іван Іванович вручили командам-переможцям Чемпіонату премії.

       Бронзовий призер Чемпіонату району з футболу 2017 р. – команда с. Петрівськ отримала премію у розмірі 10 000 грн.

       Срібний призер – команда селища Серпневе отримала 15 000 грн.

       Переможець Чемпіонату – команда села Червоне нагороджена премією 20 000 грн. Крім того, голова Вознесенської Другої сільської ради Соловйов М. І. вручив команді с. Червоне комплект спортивної форми, а керівник ТОВ «Прогресс» Узун В. Д. вручив сертифікат на придбання спортивного взуття для футболістів с. Червоне.

       Після урочистого  нагородження учасників та переможців Чемпіонату району з футболу відбувся футбольний турнір на Кубок газети «Знамя труда», який є одночасно і Кубком закриття сезону з футболу.

       Вперше в цьому турнірі, який закінчився пізно ввечері, перемогу отримала команда с. Червоне. Також були визначені кращі футболісти Кубку: кращим воротарем став Василь Терзі з команд с. Підгірне, кращий нападник – Володимир Доаге (команда с. Червоне), кращий захисник – Станіслав Майстерюк (команда с. Петрівка), кращий напівзахисник – Павло Сакара (команда смт. Серпневе).

      Виконком Вознесенської Другої сільської ради, на території якого знаходиться с. Червоне, спільно з ТОВ «Прогресс» та колективом навчально-виховного комплексу с. Червоне добре організували прийом гостей: біля футбольного поля встановлені лавки для глядачів, підведено світло до сільського стадіону,  біля футбольного поля працювали торгівельні точки,  на футбольних матчах були присутні медичні працівники та дільничний. Усіх футболістів господарі пригостили обідом.