01.06.2016

Молодь обирає здоров’я

         27 квітня в районному будинку культури відбувся щорічний дванадцятий фестиваль - конкурс «Молодь обирає здоров’я», учасниками якого були 17 команд навчально-виховних комплексів району. У фестивалі конкурсі взяли участь як досвідчені команди, які виступають на конкурсі кожен рік (це команди Березинського, Бородинського, Богданівського, В-Долинського, Ганнівського, Лісненського, Надрічненського, Підгірненського, Петрівського-І, Тарутинського, Ярівського НВК) так і команди що виступали на даному конкурсі вперше - Н-Тарутинського та Красненського НВК.

        Команди представили на огляд журі літературно-музичні, художньо-спортивні міні-композиції, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих. У виступах використовувались та поєднувались різні стилі та жанри мистецтва: хореографічного, спортивного, циркового. Виступи були позитивно зорієнтовані, демонстрували досягнення молоді у формуванні здорового способу життя, висвітлювали переваги здорового способу життя, духовного  і гармонійного розвитку особистості, моральних цінностей. Виступи більшості команд мали патріотичну спрямованість. А команди Березинського, В-Долинського, Надрічненського, Петрівського-І, Підгірненського, Тарутинського НВК ще й продемонстрували соціальну рекламу, де висвітлили власні досягнення з просвітницької роботи щодо пропаганди здорового способу життя.

        Також серед команд була проведена вікторина з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді, їх інформованості про фізичне, духовне,соціальне здоров’я, здорове харчування, правильний фізіологічний режим, дотримання гігієни, загартування. Найкращі знання з вікторини показали учні Ганнівського та Ламбрівського НВК.

        Виступи більшості команд високо оцінило журі. Тому серед переможців два перших місця – Надрічненський та Богданівський НВК, два других – Березинський та В-Долинський та два третіх – Тарутинський та Петрівський-І НВК.

Зав.сектору молоді та спорту                                                               Т.М.Капанжи