15.05.2018

Кубок відкриття сезону з футболу

На нараді Федерації футболу Тарутинського району, яка відбулась 17 квітня 2018 р., було вирішено, що в цьому році Кубок відкриття сезону з футболу буде проведений у селі Рівне.

        6 травня рівненчани на чолі з головою сільської ради Серек-Басаном Яковом Миколайовичем гостинно зустріли футболістів району. На Кубок відкриття сезону з футболу прибули команди селища Серпневе, сіл Височанське, Миколаївка, Підгірне, Перемога, Петрівськ, Петрівка Друга.

        В урочистому відкритті Кубку відкриття сезону з футболу, яке було підготовлено працівниками Рівненського Будинку культури та Рівненського НВК, взяли участь почесні гості: народний депутат України Кіссе Антон Іванович, депутат Одеської обласної ради Кащі Олександр Родіонович, голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе Іван Георгійович, голова Тарутинської районної ради Тасмасис Олександр Іванович, помічник народного депутата України Кіссе А. І. - Кічіджи Ольга Іллівна. Усі виступаючі завірили присутніх про подальший розвиток фізичної культури в районі, подякували футболістам за їх бажання і прагнення розвивати футбол та побажали успіхів у грі.

       В ході попередніх зустрічей відбулись ігри між командами Рівне - Височанське, Петрівськ – Петрівка Друга, Перемога – Серпневе, Миколаївка - Підгірне. У півфіналі зустрілись команди Рівного та Петрівська, Серпневого та Підгірного. Як і в минулому році, фінал Кубку відбувся між футболістами с. Петрівськ та смт. Серпневе. І знову Кубок відкриття сезону з футболу виграли футболісти с. Петрівськ. Усі ігри були цікавими та захоплюючими, кожна з команд прагнула перемогти. Ігри показали, що з року в рік підвищується рівень футбольних команд нашого району.

       Усі команди учасники Кубку відкриття сезону з футболу отримали призи - футбольні м’ячі та нагороджені грамотами, переможець також нагороджений спортивним Кубком. Були  визначені і кращі гравці турніру, які отримали спеціальні призи. Ними стали: кращий нападник – Тодоров Василь з команди смт. Підгірне, кращий воротар – Боров Віталій з команди с. Петрівськ, кращий захисник – Спас Данило з команди с. Петрівськ, кращий напівзахисник – Пініжанін Олександр з команди смт. Серпневе,  ветеран футболу - Баралі Олександр та наймолодший футболіст – Соколовський Артем  з команди с. Рівне.

      Усі футболісти та вболівальники залишились задоволеними організацією футбольного свята. Керівники команд висловили вдячність організаторам Кубку.