11.05.2016

Кубок відкриття сезону з футболу

       У неділю, 17 квітня в с.Підгірне пройшов Кубок відкриття сезону з  футболу.

       До перших районних змагань з футболу у 2016 році добре підготувались підгірнянці. Керівництво підготовки здійснювала голова сільської ради Тасмасис З.М. Спонсорську допомогу в організації підготовки до змагань надав СПК «Бессарабський» (голова правління Делібалтов Г.І.). Всі роботи по упорядкуванню та облаштуванню проводились молоддю села та старшокласниками на чолі з вчителем фізичного виховання Підгірненського НВК Тодоровим Василем. В рамках місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» було підготовлено футбольне поле: розрівняне поле, зроблена розмітка, покрашені ворота, побілена роздягальня. Навколо поля вирублено чагарники та насаджені дерева.

       На змагання прибули 8 команд району. Це команди: смт.Бородіно, смт.Тарутине, смт.Серпневе, сіл Височанське, Миколаївка, Петрівськ, Підгірне, Червоне.

       Після жеребкування команди були поділені на 2 групи. В кожній групі після шести ігор були визначені переможці. Найбільшу кількість очок в півфіналі набрали команди: с. Миколаївка, с. Височанське, смт. Серпневе, с. Червоне.

       У фіналі турніру зустрілись: за І місце -  команди смт.Серпневе та с.Миколаївка, за ІІІ місце – команди с.Височанське та с.Червоне. Переможцями Кубку відкриття сезону з футболу стали: І місце – команда смт.Серпневе, ІІ місце – с.Миколаївка, ІІІ місце – с.Височанське. За підсумками ігор були також визначені кращі гравці. Ними стали: кращий нападник – Шевченко Іван (с.Миколаївка), кращий воротар Делібалтов Іван (с.Підгірне), кращий захисник Данч Олександр (смт.Серпневе), кращий півзахисник Кічіджи Павло (с.Червоне). Всі переможці Кубку відкриття сезону з футболу нагороджені грамотами та футбольними м’ячами. Кращі гравці отримали подарунки.