27.03.2017

Кубок відкриття сезону з футболу

Кубок відкриття сезону з футболу

        В суботу 25 березня 2017 року в смт. Серпневе відбувся Кубок відкриття сезону з футболу. Серпневці добре підготувались до такого важливого у футбольному житті району заходу. Вони гостинно зустріли всі футбольні команди, що прибули на Кубок. А це команди смт. Тарутине, сіл Височанське, Євгенівка, Миколаївка, Підгірне, Петрівськ, Петрівка-ІІ, Рівне, Червоне, а також команда самого Серпневого.

        Змагання урочисто відкрили: голова Тарутинської районної державної адміністрації Іван Георгійович Кюссе та голова Тарутинської районної ради Олександр Іванович Тасмасис. Вони привітали футболістів, побажали їм спортивних успіхів та наголосили, що райдержадміністрація і районна рада  всебічно будуть підтримувати розвиток футболу у районі.

       Кубок відкриття сезону з футболу проходив за олімпійською системою. За жеребкуванням у попередніх зустрічах відбулись ігри між командами Височанське – Підгірне, Рівне – Перівка-ІІ, Петрівськ – Миколаївка, Червоне - Євгенівка, Серпневе – Тарутине.

       Потім команди переможці попередніх зустрічей змагались за турнірною таблицею. Результати цих ігор наступні: Височанка – Петрівка-ІІ 1:1, по пенальті – 3:4, Петросталь – Червоне 0:0, по пенальті – 4:1, Серпневе – Петрівка-ІІ 1:1, по пенальті – 5:4.

       Особливістю Кубку відкриття сезону з футболу 2017 року стало те, що майже всі ігри закінчувались у нічию і переможця гри визначали по пенальті. Тільки команда смт. Серпневе впевнено з рахунком 2:0 перемогла команду смт. Тарутине. 

        У фіналі Кубку відкриття сезону з футболу зустрілись команди смт. Серпневе та с. Петросталь. З рахунком 0:2 переможцями Кубку відкриття сезону з футболу стала команда с. Петросталь.

        Всі команди учасники Кубку відкриття сезону з футболу отримали призи - футбольні м’ячі та нагороджені грамотами, переможець – нагороджений спортивним Кубком. Крім того були визначені кращі гравці турніру, які нагороджені спортивними статуетками. Ними стали: кращий бомбардир – Курганов Олег з команди смт. Серпневе, кращий воротар – Олійник Петро з команди с. Петрівка-ІІ, кращий нападник – Захарій Станіслав з смт. Серпневе, кращий напівзахисник – Губогло Віталій з Червоного кращий захисник – Паскалов Владислав з команди с. Петрівськ-І, «За вірність футболу» нагороджений ветеран футболу Баралі Олександр з с. Рівне,  кращим наймолодшим гравцем турніру «Юнне дарування» став Фету Микола з смт. Серпневе.

       Кубок відкриття сезону з футболу став відкриттям футбольного 2017 року. 8 квітня 2017 року в районі розпочинається Чемпіонат району з футболу.