30.05.2018

Звітний концерт учнів та викладачів Дитячої музичної школи

23 травня 2018 р., в Тарутинській  дитячій музичній  школі, відбувся творчий  звітний концерт учнів та викладачів школи. Розпочався захід з привітального слова директора ДМШ  Гаваньо Ю. Я., який подякував усім присутнім в залі за те, що прийшли на святковий концерт; поздоровив учнів, батьків та викладачів школи з закінченням навчального року, після чого відбулася церемонія нагородження  учнів учасників, переможців обласних та регіональних конкурсів фестивалів, а також були вручені свідоцтва випускникам про закінчення музичної школи.

Далі розпочався святковий концерт, першим номером якого був виступ ансамблю духових інструментів (кер. Сараїн С. І.), у виконанні якого прозвучав твір композитора О. Андрухова «Млинівський вальс». Виступ за виступом радували гостей. Концертна програма вражала різноманітністю музичних номерів.

 Учнями художнього відділення на свято була підготовлена виставка творчих робіт. Концерт сприяв чудовому настрою, зворушливим емоціям та залишив незабутнє враження у публіки.