30.05.2018

Відзначення Дня Європи

День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах, спільної історії всіх націй та спільного мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки разом з учнями 9-х класів здійснили відео-подорож «Навколо Європи за годину». Захід проводився з метою виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів. Під час віртуальної мандрівки учні дізналися про країни Євросоюзу з відео-сюжетів «10 фактів про Європу» та «Найцікавіші місця Європи».

В районній дитячій бібліотеці була проведена година спілкування «Європейський Союз очима українських дітей» для учнів Тарутинського НВК. Юнакам та дівчатам на заході розкрили ідею створення такої організації як Європейський Союз, було наголошено, що відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, яка причетна до традицій і цінностей Європи. Присутні мали змогу передивитись книжкову виставку «Відкрий Європу для себе».

Для більш маленьких читачів була представлена книжкова виставка «Подорож казковою Європою». Казки – улюблене читання дітей, бо вони допомагають навчити дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів. На виставці представлені казки  європейських письменників, а також прапори країн Європи, за допомогою яких читач легко може дізнатися до якої країни належить та чи інша книжка.