10.05.2018

Відзначення Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги в смт. Тарутине

ХХІ століття. Усе далі й далі відходять грізні роки Другої світової війни. Але ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у цій війні ніколи не може бути забутим.

8 травня 2018 року о 20:00 жителі селища Тарутине зібралися біля Братської могили на вечір пам’яті «Полеглим присвячується!», за участі керівництва району. В ім`я тих, хто не повернувся з тієї далекої і страшної війни, хто залишився живим, але не дожив до дня сьогоднішнього, хто переміг, що б ми всі зараз жили  у мирі і в ім`я тисячі синів нашої Батьківщини, які загинули в боях на сході України за свободу і територіальну цілісність нашої держави, присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання та покладанням квітів із запаленими лампадками. Було проведено молебен за усіма загиблими у Другій світовій війні. Також було покладено квіти до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Топал Олександра.

9 травня о 10:00 годині  біля Братської  могили відбулось покладання квітів. На заході були присутні голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе Іван  Георгійович, голова Тарутинської районної ради Тасмасис Олександр Іванович, голова Тарутинської селищної ради Куруч Іван Іванович, голова Тарутинської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Скрипник Петро Анатолійович,  голова ради ветеранів ВВВ і праці Гончаренко Ірина Степанівна та учениця Тарутинського НВК  Гранчар Дар`я, а також мешканці селища.

          9 травня о 12:00 в РБК відбувся святковий концерт «Песни великого подвига» до Дня Великої Перемоги. Учасники концерту: Рій «Патріоти» Тарутинського НВК , творчий колектив РБК Степан Куруч,  Сергій Солдат, Ганна Мунтян, Олена Войтова, Ольга Господінова, танцювальні колективи «Талісман» та «Фантазія», вокальний ансамбль «Мрія» та соліст Андрій Фучеджи, студенти Тарутинського аграрного ліцею та інші учасники художньої самодіяльності РБК, вітали усіх з чудовим святом Перемоги.

         У цей світлий день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов перемогу в страшному поєдинку з німецько-фашистськими загарбниками. 9 травня назавжди залишиться для нас затьмареним гіркотою втрат і осяяним сонцем звитяги.