20.03.2018

Тарутинська ДМШ прийняла участь в обласному академічному конкурсі фортепіанної музики «Classic QUEST»

17 березня 2018 року в м. Одесі, відповідно до плану роботи Одеського обласного навчально-методичного центру  закладів  культури  і мистецтва на 2017-2018 навчальний рік, пройшов V-й обласний  академічний конкурс фортепіанної музики учнів фортепіанних відділів початкових мистецьких закладів «Classic QUEST», метою якого є вдосконалення виконавської майстерності юних музикантів та збагачення педагогічного репертуару академічного фортепіано у дитячих музичних школах творами  композиторів XIX – XX ст., які увійшли до скарбниці дитячої музичної літератури.

 Спираючись на педагогічні традиції в  академічному фортепіанному виконавстві, конкурс «Classic QUEST» спрямований на відродження інтересу до класичної музики, до найкращих зразків фортепіанної музики, які формують в учнів початкових спеціалізованих мистецьких  навчальних закладів художній смак, виховують професійне відношення до репертуару, сприяють розвитку творчої фантазії, слуху та навичок звукової культури.

У конкурсі приймала участь учениця  6-го класу фортепіано Тарутинської дитячої  музичної школи Котєля Аліна  (викладача Гуцуленко Г. Ф.). Нажаль учениця стала лише учасником конкурсу, але її участь у конкурсі, стала для неї  неоціненним  досвідом виступу на сцені перед  аудиторією та журі.

 

 

 

          Директор ДМШ                                                Гаваньо  Ю. Я.