01.06.2018

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Адже, діти – це майбутнє суспільства і держави.  

       1 червня  2018 року у парковій зоні смт. Тарутине відбулося святкування Дня захисту дітей.  На святі були присутні почесні гості  - голова Тарутинської районної державної адміністрації Кюссе І. Г, голова Тарутинської селищної ради Куруч І. І., які привітали дітей зі святом і подарували подарунки.
        Розпочалося святкування із ходи дітей «Всі ми діти твої Україно!». Далі присутніх порадували концертними номерами учасники художньої самодіяльності  РБК і ігрова розважальна програма .    

         До дітей завітали герої  із мультфільмів – це веселі Пірати , з якими діти мали змогу повеселитися та  сфотографуватися на згадку. Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням танцювали і грали, приймали участь у конкурсі малюнків на асфальті, мали змогу подивитися виставку малюнків, підготовлену Дитячою музичної школою (художнє відділення), а також прийняти участь в конкурсі віршів і отримати повітряну кульку від бібліотекарі районної дитячої бібліотеки. Кожного бажаючого розфарбували аквагримом.

           На всіх діточок чекали дитяча дискотека, подаруночки та смачне морозиво.