21.05.2018

Фестиваль родинної творчості «Співуча родина» в с. Красне Тарутинського району

В с. Красне Тарутинського району пройшов п’ятий ювілейний фестиваль родинної творчості  «Співуча родина» - ще одна сходинка до родинного єднання. «Співуча родина» –  це дійсно сім'я, родина не родичів, а рідних і близьких по духу людей. Вже стало гарною традицією збирати в затишній залі Красненського БК творчі родини Тарутинщини. Ці сім’ї  дарують нам свято домашнього затишку, любові та добра. Участь прийняли 10 родин.

         Учасників конкурсу і глядачів зустрічали та вітали господарі -  народний вокальний ансамбль «Веснянка».

Оцінювали творчість родинних колективів шановне журі, яке представляли: Іван Георгійович Кюссе голова Тарутинської районної державної адміністрації, Ніна Іллівна Шишкова начальник відділу культури, молоді та спорту, Юрій Ярославович Гаваньо директор музичної школи, Яків Яковлевич Новосельчан директор Рівненського Будинку культури, Безродня Олександра Миколаївна художній керівник РБК.

       Пісня ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості. Наша пісня живить український дух! Доки живе пісня, доти живе і народ.

Для всіх гостей фестивалю був невеличкий концерт підготовлений силами працівників культури Тарутинського району.

          Усі з нетерпінням очікували результати конкурсу, які почесне журі оголосило зі сцени:

 I місце - Родина Притули. Мама – Майя Андріївна з синами Олександром та Олексієм, с. Богданівка.

 II місце -  Родина Узун. Мама – Олександра Павлівна та діти Анастасія, Олена, Олександра, Веніамін, Павло та Дмитро, с. Ярове.

 III місце - Родина Аксентєвих. Мама – Пелагея Яківна, донька – Наталя Михайлівна, син – Іван, с. Калачівка.     

       Усі учасники та переможці були нагородженні цінними пам’ятними подарунками .

Нехай із року в рік все більше і більше  талановитих зірок запалює «Співуча родина» на пісенному небосхилі Тарутинського району.