10.01.2019

Засідання громадської ради при райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ №8

засідання громадської ради

при Тарутинській районній державній адміністрації

28.12.2018                                  смт.Тарутине, РДА

Присутні: в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І., т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Констандогло М.Ф, головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Капанжи Т.М., голова громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації Ткаченко О.В., члени громадської ради за списком.

Члени громадської ради:

1.Беженар Н.П. – голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоровя України;                                                                       

2. Бутузова Т.С. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України;    

3. Горбатенко В.М. - голова Тарутинської районної профспілкової організації Одеської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок;    

4. Драганова Н.І. - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України;                                                                                      

5. Скрипник П.А.- голова Тарутинської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

Головуючий засідання: Ткаченко О.В.  Секретар засідання: Капанжи Т.М.

 

                                        ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про районний бюджет Тарутинського району на 2019 рік

Доповідач: Констандогло М.Ф. – т.в.о.начальника фінансового управління Тарутинської райдержадміністрації

2.Про орієнтовний план проведення засідань громадської ради на 2019 рік

Доповідач: Ткаченко О.В. – голова громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації.

 

1. Слухали: Про районний бюджет Тарутинського району на 2019 рік

Виступили: Констандогло М.Ф. – т.в.о.начальника фінансового управління Тарутинської райдержадміністрації.

Районний бюджет Тарутинського району на 2019 рік був складений відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та затверджений рішенням Тарутинської ради від 21.12.2018 №591-УІІ. 

Доходи районного бюджету Тарутинського району на 2019 рік складають 366532,44 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 359501,64 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – 7030,8 тис. грн.

Видатки районного бюджету Тарутинського району - 366532,44 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 359501,64 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету – 7030,8 тис. грн.

Оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету Тарутинського району - 30,0 тис. грн., що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду районного бюджету.

Резервний фонд районного бюджету Тарутинського району - 179,5 тис. грн., що становить 0,05 відсотків видатків загального фонду районного бюджету.

Бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету Тарутинського району на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами складають, у тому числі по загальному фонду – 359501,64 тис. грн., спеціальному фонду – 7030,8 тис. грн.

Міжбюджетні трансферти на 2019 рік:

- з районного бюджету Тарутинського району  – в сумі 975,0 тис. грн.,в тому числі:  іншої субвенції Серпневській селищній раді Тарутинського району  – на утримання місцевої пожежної команди «Серпневе» в сумі 925,0 тис. грн. та Надрічненській сільській раді Тарутинського району Одеської області – на організацію охорони об’єкту незавершеного будівництва (будівлі школи) в сумі 50,0 тис. грн.

До загального фонду районного бюджету Тарутинського району іншої субвенції з бюджетів сільських та селищних рад – в сумі 3545,47 тис. грн., в тому числі:

на організацію перевезення учнів до місця навчання і додому – в сумі 1273,43 тис. грн.;

на придбання продуктів харчування для учнів закладів загальної середньої освіти Тарутинського району Одеської області – в 1874,64 тис. грн.;

на оздоровлення учнів в пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти Тарутинського району Одеської області – в сумі 289,76 тис. грн.;

на поліпшення харчування дітей в закладах дошкільної освіти Тарутинського району Одеської області – в сумі 34,0 тис. грн.;

інші субвенції – в сумі 73,64 тис. грн.

Захищені статті видатків загального фонду районного бюджету Тарутинського району на 2019 рік це: оплата праці працівників бюджетних установ; нарахування на заробітну плату; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування; оплата комунальних послуг та енергоносіїв; поточні трансферти місцевим бюджетам; поточні трансферти населенню; забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування.

У складі видатків районного бюджету Тарутинського району кошти на реалізацію районних програм - в сумі 2654,2 тис. грн.

Тарутинська районна державна адміністрація за погодженням з постійною комісією Тарутинської районної ради сьомого скликання з питань економіки, бюджету і фінансів може здійснювати розподіл та перерозподіл субвенцій, дотацій з Державного бюджету України та обласного бюджету Одеської області, передбачених районному бюджету Тарутинського району, та здійснювати фінансування відповідно до нормативних документів, затверджених Кабінетом Міністрів України, що регламентують порядок розподілу та використання субвенцій з Державного бюджету України, з внесенням відповідних змін до розпису доходів і видатків районного бюджету Тарутинського району на 2019 рік шляхом видання відповідного розпорядження голови Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області з подальшим внесенням цього питання на розгляд чергової сесії Тарутинської районної ради сьомого скликання.

Джерелами формування загального фонду районного бюджету Тарутинського району Одеської області на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

Джерелами формування спеціального фонду районного бюджету Тарутинського району Одеської області на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

Джерелами формування спеціального фонду районного бюджету Тарутинського району Одеської області на 2019 рік у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

Сілоч О.І.: У 2019 році збережена уся мережа бюджетних установ району. Вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти Тарутинського району встановлена у розмірі 15,00 грн. в день, забезпечивши безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Плата для батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Тарутинського району  затверджена у розмірі 7,50 гривень за день перебування. Вартість харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Тарутинського району  складає  8,00 грн. в день. Придбання продуктів харчування здійснювати за рахунок коштів районного бюджету Тарутинського району, бюджетів сільських та селищних рад, які передаються до районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту, та інших джерел, незаборонених чинним законодавством України.                                

По капітальним видаткам: з державного бюджету район отримає 4,5 млн.грн. Ці кошти передбачені на ремонти об’єктів соціальної сфери в 14 сільських та селищних радах.

Вирішили: 1.По першому питанню: Про районний бюджет Тарутинського району на 2019 рік – інформацію взяти до відома та довести до відома громадськості району.


2. Слухали: Про орієнтовний план проведення засідань громадської ради на 2019 рік.

Виступили: Ткаченко О.В. – голова громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації.

У 2019 році пропоную на засіданнях громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації розглянути: питання соціальної сфери (виплата субсидій, пільгові перевезення громадян), питання освітньої та медичної реформ, співпраця навчальних закладів району та соціальних служб у вихованні та навчання дітей з девіантною поведінкою, будівництво сучасних спортивних майданчиків в районі, питання оформлення земельних ділянок, про роботу служб району щодо попередження насильства в сімї,

 

Вирішили:                                                                                                                    

1.По другому питанню:

- членам громадської ради подати пропозиції голові ради до проекту плану проведення засідань громадської ради на 2019 рік;

- у січні 2019 року розглянути орієнтовний план проведення засідань громадської ради на 2019 рік.

 

Голова громадської ради                                                 О.В.Ткаченко

Секретар громадської ради                                              Т.М.Капанжи