13.05.2017

12 травня 2017 року відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації

 

12 травня 2017 року відбулося друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації за участю: тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, голови ініціативної групи – Сілоч О. І., керівника апарату райдержадміністрації – Бардай О. Г. та членів ініціативної групи.

На засіданні були розглянуті наступні питання: про розгляд та аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації; про погодження списку учасників установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації; про дату, місце та час проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації; про затвердження порядку денного та регламенту установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації; про організаційні питання.

На адресу ініціативної групи надійшли документи про делегування представників для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації від 10 осіб. Документи приймалися з 03 квітня по 03 травня 2017 року включно. Всі отримані документи розглядалися на засіданні ініціативної групи. Документи від 1 особи не відповідали вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", у зв’язку з цим, члени ініціативної групи прийняли рішення про недопущення до участі в установчих зборах уповноваженого представника даного інституту громадянського суспільства.

Також на засіданні ініціативної групи було схвалено пропозиції щодо проекту порядку денного та регламенту установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації вирішено провести 22 травня 2017 року о 15:00 за адресою: смт. Тарутине вул. Широка, 1, зал засідань райдержадміністрації.

Список уповноважених представників інститутів громадянського суспільства запрошених до участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації

з/п

Прізвище ім’я по батькові

Посада

1.

Беженар Ніна Петрівна

Голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я України

2.

Бутузова Тетяна Степанівна

Голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України

3.

Горбатенко Володимир Миколайович

Голова Тарутинської районної організації Одеської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок

4.

Драганова Наталя Іванівна

Голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України

5.

Лаврека Зоя Іванівна

Голова Тарутинського  районного комітету профспілки працівників державних установ

6.

Косінов Олександр Вікторович

Керівник громадської організації «Бесарабсько-Тарутинська спілка ветеранів АТО»

7.

Ткаченко Олег Володимирович

Представник Тарутинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України

8.

Скрипник Петро Анатолійович

Голова  Тарутинської районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

9.

Чербаджи Віктор Ілліч

Голова Тарутинської районної громадської організації «Болгарське культурно-просвітницьке товариство ім. Генерала Петра Груєва»